Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Tas për Sanduic Hega

SKU: A-007852

250 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-007852 Kategori: , ,

Përshkrim

Paketimi: 1 copë
Kuti për mbajtjen e ushqimit, për fëmijë dhe të rritur trasparente. Kutia është e përbërë prej materiali plastik pa përbërje kimike BPA, i cili është rezistent ndaj temperaturave, gjë që lejon që kutia të përdoret për ngrohjen e ushqimit në mikrovalë. Produkti ka një mbyllje hermetike, e cila nuk lejon që ushqimi të derdhet jashtë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tas për Sanduic Hega”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp