Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Tas ushqimi, plastik, kuqe,17.5×11.6x CU5514 1cope

SKU: A-013401

299 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-013401 Kategori: , ,

Përshkrim

Thellësia: 11.6 cm
Një enë e vogël për sende të vogla me grafikë të CARS. Ideal për lapsa, prodhime dhe sende të tjera të vogla, për të cilat është e vështirë për të gjetur vendin e duhur në dhomë. Kjo enë është gjithashtu e përshtatshme për mbajtjen e një mëngjesi për fëmijë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tas ushqimi, plastik, kuqe,17.5×11.6x CU5514 1cope”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp