Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Tenxhere Cingo E Kuqe 22 cm A18 1 Copë

SKU: A-011959

3,490 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-011959 Kategori: , ,

Përshkrim

Ngjyra: E Kuqe
Tenxherja 22 cm, me material inoksi është mjaft cilësore. E mjaftueshme për një familje të vogël apo gatime të shpejta. Me bazament super të plotë të përbërë nga disa shtresa mundëson shpërndarjen efikase të nxehtësisë dhe kursimin e enegjisë. Të gjitha këto cilësi mundësojnë që kjo tenxhere te jetë shumë e qëndrueshme. Mund të lahet në lavastovilje duke përmirësuar kështu jetën tuaj dhe mbi të gjitha është shumë ekonomike, prandaj e sygjerojmë si zgjedhjen më të mirë për kuzhinën tuaj.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tenxhere Cingo E Kuqe 22 cm A18 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp