Kategoritë
Total 1508 Produkte
Site Navigation

Tharëse Flokësh 3820 1 Copë

SKU: A-019811

1,190 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave

Përshkrim

Marka: Sokany
Kjo tharëse ju mundëson stilimin e flokëve në mënyrën që ju keni ëndërruar gjithmonë. Përfshirja e avancuar e tëknologjise jonizuese garanton freski ,volum dhe shkelqim për flokët tuaj.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tharëse Flokësh 3820 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp