Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Tigan i cekët Pyrex 28 cm 1 Copë

SKU: A-001573

5,820 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-001573 Kategori: , ,

Përshkrim

Përmasa : 28cm
Tigan i cekët Pyrex me përmasë 28cm , metalik , me veshje që nuk ngjit , rezistent ndaj nxehtësisë , i përshtatshëm për të gjitha sobat , praktik dhe cilësor.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tigan i cekët Pyrex 28 cm 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Availability
  • Add to cart
  • Description
  • Content
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
  • Attributes
  • Custom attributes
  • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp