Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Gota Uji 3 Copë

SKU: A-020988

349 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-020988 Kategori:

Përshkrim

Materiali: Qelqi
Cilësia, dizenjo dhe qartësia e bën këtë gotë shumë të rëndësishme në amvisat, restorantet apo lokale të ndryshme, në festa familjare apo evente të ndryshme. Gjithashtu mund të përdoret edhe në shtëpite tuaja. Rezistencë të lartë ndaj thyerjes, e punuar me përsosmëri. Ka një qartësi të tingullit të një cilësie shumë të lartë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gota Uji 3 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp