Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Gotë pa Fron 36CL 6 Copë

SKU: A-000849

10,455 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-000849 Kategori: , , ,

Përshkrim

Materiali: Qelqi
Ky set gotash uji me material qelqi të plotë dhe një dizajn shumë të këndshëm përdoret kryesisht në lokale, restorante gjithashtu edhe në ambiente familjare. Këto gota cilësore mund të lahen në lavastovilje duke ruajtur cilësinë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gotë pa Fron 36CL 6 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp