Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Tas Qelqi për Krem Karameli Pyrex 8cm 1 Copë

SKU: A-001340

420 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-001340 Kategori: , ,

Përshkrim

Materiali: Qelqi
Tas me material qelq për krem karamel. Mund të përdoret në restorante,bare ose në tryezat familjare. Eshtë shumë praktike dhe ka formën elegante për një funksionim perfekt.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tas Qelqi për Krem Karameli Pyrex 8cm 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp