Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Kosh Plastik me Pedale

SKU: A-021110

1,790 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-021110 Kategori:

Përshkrim

Materiali: Plastik
Kosh plehrash elegant që plotëson dekorin e çdo ambienti. Fantastik për plehrat dhe çdo gjë tjetër që ju dëshironi për të hedhur. Nuk kërkohet montim. Produkti vjen gati për t’u përdorur. Nuk thith aromat, rezistent ndaj lagështirës.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kosh Plastik me Pedale”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp