Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

MBAJTESE ERZASH ME NGJYRA JCC6944 20*13*44CM 7COPE

SKU: A-006876

3,500 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-006876 Kategori: , ,

Përshkrim

e mbajtesen e erëzave e cila ka kapacitet deri në 7 shishe të cilat ju mund ti mbushni me erëzat tuaja të dëshiruara. Ju organizohuni lehtë dhe në menyrë praktike kuzhinën tuaj.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “MBAJTESE ERZASH ME NGJYRA JCC6944 20*13*44CM 7COPE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp