Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Pjatë Qelqi me Dekore Festash 20*24cm 3-sh 1 Copë

SKU: A-015116

449 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-015116 Kategori: , ,

Përshkrim

Materiali: Qelqi
Për ti dhënë më shumë hijeshi tryezës suaj në këto ditë festash mund të përdorni këto pjata shumë cilesore dhe shumë të rehatshme në servirje.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pjatë Qelqi me Dekore Festash 20*24cm 3-sh 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp