Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Tas Qelqi Diamonds 1030ml DM101 1 Copë

SKU: A-018198

449 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-018198 Kategori: , ,

Përshkrim

Materiali: Qelqi
Tasi drejtkëndor 1030 ml me përmasë nga material qelqi shumë cilësor përdoret për konservimin e ushqimeve të ndryshme si dhe mund të përdoret dhe si enë ushqimi që mund të merret me vete jashtë shtëpisë, në udhetime etj.. Gjithashtu mund të futet dhe në mikrovalë por duhet të futet pa kapak pasi nxehtësia mund t’a demtojë atë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tas Qelqi Diamonds 1030ml DM101 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp