Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Tigan Guri Tescoma Premium Stone 28 cm TE602458

SKU: A-018489

4,990 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-018489 Kategori: , ,

Përshkrim

Marka: Tescoma
Linja e tiganit vjen me risine e prodhimit Origjinal. I ndërtuar për te ofruar nje perdorim jetegjate i cili i qendron kohës. Kjo linjë ka për qëllim te jete e përsosur, me forma të reja, por mbi të gjitha me nje persosmeri teknologjike. Materiali i tij në fakt garanton performance te shkelqyer gjate gatimit, dhe qe i reziston gjate kohes dhe pastrohet mjaft lehtë. Kjo linje ofron nje game te plote te artikujve te gatimit me nje material me cilësi të lartë, mjaft e bukur për tu parë nga ana estetike, stil bashkëkohor. Këtu bukuria dhe cilësia takohen së bashku.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tigan Guri Tescoma Premium Stone 28 cm TE602458”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp