Kategoritë
Total 1508 Produkte
Site Navigation

Alizz Ngrohës Uji Inoxi 2.5L 2519 1 Copë

SKU: A-018613

1,490 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-018613 Kategori: , ,

Përshkrim

Marka: Alizz
Veshja e plotë termoizoluese redukton në maksimum humbjen e energjisë me ambientin rrethues, për këtë arsye konsumi i energjisë reduktohet. Punon edhe nën presion të ulët uji dhe ka një nxehje shumë të shpejtë të ujit të përdorshëm falë kapacitetit të depozitës.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Alizz Ngrohës Uji Inoxi 2.5L 2519 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp