Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Gota Vere Casuol 37 CL 6 Copë

SKU: A-004314

799 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-004314 Kategori: , , ,

Përshkrim

Paketimi: 6 Copë
Seti i gotave me material qelqi të temperuar ka nje dizajn shumë elegant dhe ka përdorim të gjerë në ambiente familjare,restorante apo bare. Seti përmban 6 gota dhe secila gotë ka një vëllim 37 cl, është mjaftë cilësor dhe mund të lahet në lavastovilje duke ruajtur cilësinë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gota Vere Casuol 37 CL 6 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp