Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Mbajtëse Ëmbëlsirash Qelqi 32.5 Cm 1 Copë

SKU: A-012450

899 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-012450 Kategori: ,

Përshkrim

Materiali: Qelq
Mbajtëse ëmbëlsirash qelqi me dizenjo ngjyrë gri dhe përmasë 32.5cm. Kjo mbajtëse unike mund të përdoret në shumë mënyra, si mbajtëse për ëmbëlsirash, biskota, meze, pjatë servimi, apo edhe si enë dekoruese. Pastrohet lehtësisht.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mbajtëse Ëmbëlsirash Qelqi 32.5 Cm 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp