Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Reer Baby Light Dritë Nate me Sensor

SKU: A-014325

1,390 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-014325 Kategori: , ,

Përshkrim

Bateritë e përfshira: Jo
Reer Baby Light Basic Dritë Nate me Sensor Elefante. Dritë nate për fëmijët e markës Reer. Abazhur praktik dhe me dizajne moderne, e përshtatshme për dhomën e fëmijës. Me dy llamba LED dhe sensorin për ndezje. Një dritë e lehtë e përshtatshme për femijet 0-36 muajsh. Dizenjo me ngjyra dhe elefante me permasa 12 x 3.5 x 10 cm. Abazhuri ka nevojë për dy bateri të tipit AA 1.5V.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Reer Baby Light Dritë Nate me Sensor”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp