Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Zilan Break Maker ZLN7948

SKU: A-007152

11,000 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave

Përshkrim

Marka: Zilan
Tani ju mund të shijoni bukë të freskët , të bërë në shtëpi me ndihmën e pjekëses së bukës Zilan. Thjesht hidhni përbërësit, shtypni butonin, dhe brënda pak orësh buka e ngohtë dhe e freskët do të jetë gati për ju. Në pak orë, shtëpia juaj do të mbushet me erë të këndshme të aromave qiellore për të përshkuar çdo dhomë të shtëpisë tuaj, duke ju bërë thirrje të bëni një sanduiç ose të rrëmbeni pak gjalp.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Zilan Break Maker ZLN7948”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp